abzarsanatiomidnajafi.com
محصولات

سبد خرید شما خالی است.

ورود
درباره ما

درباره ما

فروشگاه ابزار صنعتی امید (نجفی)

فروشگاه‌ابزارصنعتی‌امید با‌بیش از سه‌دهه فعالیت مستمر در بازار‌ بزرگ‌ حسن‌آباد که امروزه این بازار، بزرگ ترین مراکز فروش ابزار و آچارآلات می باشد؛آغاز بکار نمود.

این فروشگاه، با عنایت به لطف خداوند و اعتماد‌مشتریان و تجربه چندین ساله توانسته است تامین کننده تجهیزات و ابزار و اچارالات بسیاری از شرکتها و ارکان ها باشد.

با پشیرفت روزافزون علم در بستر فضای مجازی و اینترنتی،فروشگاه ابزارصنعتی‌امید برآن شد تا علاوه بر فروش حضوری ،یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی نماید تا آن دسته از عزیزانی که فرصت و زمان کافی برای خرید مطمئن و آسان، در دنیای از ابزارآلات را ندارد؛ بتوانند با بهره‌گیری از موبایل و لب‌تاب خود، یک خرید کاملی که در ان، قیمت مناسب،قابلیت جستجو و انتخاب ابزار مورد نظر،تنوع بی نظیر ابزار،خرید آسان را تجربه کند.

زمینه فعالیت

از فعالیت های این فروشگاه می توان به تهیه و توزیع ابزارالات دستی،مکانیکی،هیدرولیکی(جک های اینرپگ ENERPAC، اینگرسلرند Ingersoll Rand، های فورس HiForce )،جوش وبرش،ابزار برقی،اچارچکشی یا اچارچکش خور در زمینه نفت‌وگاز،صافکاری،تراشکاری در برندهای مشهور اسناپون Snapon، پروتو PROTO، ریجید RIDGID، بلزر BELZER، هایکو HEYCO، گدور GEDORE، بریتول BRITOOL و … اشاره کرد.

abzarsanatiomidnajafi.com

فروشگاه‌ ابزارصنعتی امید تلاش نموده تا با ایجاد یک فروشگاه‌ اینترنتی کامل بتواند پاسخگوی کلیه نیازمندهای ابزار،اچار، تجهیزات‌اداری،مکانیکی صنعتی،پالایشگاهی،نفت‌وگاز از سراسر ایران باشد؛ تا مشتریان عزیز بتوانند ابزار و کالای خود را انتخاب نموده و با رعایت اصول و ضوابط مشتری مداری؛ در سریع ترین زمان ممکن و با قابلیت عودت کالا ارسال نماید.

نحوه بررسی و خرید ابزار و اچار

شما مشتریان عزیز میتوانید به سه طریق خرید خود را انجام دهید.

1.مراجعه حضوری به ادرس : تهران خیابان امام خمینی کوچه شهید سلطانی پاساژ جعفری ط1 پلاک

فروشگاه ابزارصنعتی امید
جهت نمایش مسیر روی تصویر بالا کلیک کنید

2. از طریق مراجعه به وبسایت: www.abzarsanatiomidnajafi.com

3. صفحه اجتماعی اینستاگرام ، واتساپ

اینستاگرام /ابزارصنعتی امید نجفی
واتساپ/ابزار صنعتی امید نجفی

پشتیبانی و تماس

تلفن ثابت : 02166727393

تلفن همراه : 09369626884